Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Med 4 slunečnicový med Med slunečnicový - vanička 20g Zpět

7232-1)_slunecnicovy_med,_vanicka_20g.jpg

Med slunečnicový - vanička 20g

Ident. číslo: 04.10
Obsah: 20 g
Dostupnost: není dostupné
Cena s DPH: 7 Kč
Cena bez DPH: 6.087 Kč
-

popis produktu

Slunečnice roční (Helianthus annuus), jakož i ostatní rostliny tohoto rodu pochází ze Severní Ameriky a v dnešní době se pěstuje prakticky po celém světě. Mladé rostliny jsou většinou heliotropní a otáčejí se za sluncem. Úchvatné je nejen uspořádání semínek v semenících, ale i množství druhů pěstovaných u nás oscilující okolo číslovky 67. Neméně zajímavý je slunečnicový med, který má výraznou žlutou barvu a specifickou chuť. Vzniká v prostředí silných snůšek v teplých úrodných oblastech zejména jižní Moravy a jižních Čech. Krystalizuje středně rychle, přičemž krystalizace je známkou kvality medu a není na závadu. Med jako potravina je svým způsobem nezastupitelný ve výživě člověka a jeho denní konzumace má nezanedbatelný význam pro dobrou kondici. Přestože slunečnicový med není známý v míře obvyklé pro ostatní druhy jednodruhových medů, zaslouží si plným právem Vaši pozornost.

Tento druh medu získal v roce 2013 ocenění v soutěží regionálních potravin "Chuť jižní Moravy."

Praktické balení porcovaného medu známého především z hotelových snídaní. Zcela výjimečně je u této položky stanoveno minimální množství k odběru ve výši 15 ks.

Máte - li zájem o zakázkovou výrobu, navštivte menu Speciální nabídka na tomto odkazu: http://www.darekzmedu.cz/specialni-nabidka/med-vanicka-20g-ve-vasem-designu-275-eshop/

Země původu medu: Česká republika

4736-2)_slunecnicovy_med,_vanicka_20g.jpg
1344-13)_slunecnicovy_med,_skupinove_foto.jpg
8833-slunecnice.jpg