Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Med 8 ostatní medové pochoutky Ořechy a mandle v medu - soudeček 220g Zpět

9711-orisky_v_medu-soudecek.jpg

Ořechy a mandle v medu - soudeček 220g

Ident. číslo: 08.01
Obsah: 220 g
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: 128 Kč
Cena bez DPH: 111 Kč

popis produktu

Směs ořechů a mandlí naložených v medu je tradiční pochoutka známá a užívaná po celé generace. Svoji sílu a pozitivní účinky zde spojují loupané vlašské ořechy, loupané mandle, lískové oříšky a samozřejmě i med, a to v poměru 160g medu, 30 g vlašských ořechů, 20 g mandlí, 10 g lískových oříšků. Jako nejvhodnější na zalití směsi oříšků a mandlí se osvědčil akátový med. Pakliže není k dispozici, je možné použít jarní květový med.
 
Používají se Vlašské ořechy jakožto plody Ořešáku královského (Juglans regia). Také oříšky Lísky obecné (Corylus aveliana) nebo i Lísky největší (Corylus maxima) jsou v potravinářství velmi oblíbené. Plodem Mandloně obecné (Amygdalus communis) je jádro pecky v hnědé slupce. Konzumují se neloupané i loupané, drcené, samostatně i jako součást pokrmů.
 
Krásný kulaťoučký soudeček plný kvalitního mlsání - jedno ze zákaznicky nejoblíbenějších balení ořechů a mandlí v medu. Prodejné samostatně i v dárkových balíčcích a koších. Vhodné jako malý a milý cenové dostupný dárek. Látkový klobouček je v ceně. Pro firemní klientelu nabízíme možnost našít kloboučky v barvách společnosti, cena produktu se nezvýší. Je však nutné počítat s prodloužením doby realizace objednávky!
 
Země původu medu: Česká republika
 
Výrobce: MEDMORAVIA s r.o., Hněvkovského 65, 617 00, Brno - Komárov
3981-vlassky_orech.jpg
2419-liskovy_orisek.jpg
7659-mandle.jpg