Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Ostatní přírodní kosmetika Cannabis Pleťový peeling - Cannabis Zpět

2428-pletovy_peeling_-_cannabis.jpg

Pleťový peeling - Cannabis

Ident. číslo: 19.13 - 7975
Obsah: 200 g
Dostupnost: není dostupné
Cena s DPH: 84 Kč
Cena bez DPH: 69.42 Kč
-

popis produktu

Pleťový peeling k intenzivní a hloubkové očistě obličeje a celého těla je vysoce účinná kombinace aktivních látek s jemnými abrazivními částečkami. Obsahuje nejen konopný olej, ale i extrakt z celé rostliny. To dodává přípravku unikátnost a spotřebiteli maximum cenných látek z této výjimečné rostliny.
 
Použití: Nanáší se na vlhkou pleť a krouživými pohyby se vmasíruje. Poté se opláchne vodou. Peeling odstraňuje zrohovatěné odumřelé buňky a nečistoty, povrch pleti se zjemní a má zářivý vzhled. Je vhodný pro všechny typy pleti a je účinným doplňkem čištění pleti.
 
Vyrobeno v BIO kvalitě !

 

Řada je určena pro normální, suchou, citlivou až problematickou pleť. Produkty obsahují nejen konopný olej, ale i extrakt z CELÉ zelené rostliny. Díky tomu jsou produkty unikátní a spotřebitel získává maximum cenných látek z této vyjímečné rostliny. Vedle nenasycených mastných kyselin, fytosterolů a fosfolipidů je zde i řada antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Krémy zklidňují, zvláčňují a chrání pokožku před vysoušením a praskáním. Jsou doplněny o vitamín B8 - inositol, vitamín "mládí a zdraví" s výbornými anitoxidačními a biostimulačními účinky. Produkty s lehkou hypoalergenní parfemací neobsahují žádná chemická barviva (bez parabenů, silikonů, SLS a SLES).
3457-1_bc_cannabis.jpg
5799-2_bc_cannabis.jpg
2228-certifikat_bione_cosmetics_-_jpg.jpg