Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

Blog

Bylinné mazání Cannabis s Kaštanem koňským roll - on + Bylinné mazání Cannabis s Kaštanem koňským a Kostivalem roll - on

21. 02. 2016

Do prodeje v tyto dny přichází dvě novinky v sortimentu v podobě známého bylinného mazání s Kaštanem koňským a Kostivalem v komfortním provedení roll - on. Největší předností je možnost namasírovat postižená místa přímo kuličkou.

Mazání na unavené tělo s "koňskou silou" Kaštanu koňského a Kostivalu s univerzálním použitím pro všechny typy pokožky, pro celou rodinu. Extrakt Kaštanu, Kostival, mentol, kafr, eukalyptus, rozmarýnovou silici, extrakt z Boswellie, a další složky působí relaxačně a blahodárně na pohybový aparát těla. S oblibou se používá na bolavé klouby, na unavené a těžké nohy, při svalovém zatuhnutí, pro relaxaci natažených šlach a při různých zhmožděninách. Mazání Cannabis obsahuje extrakt z CELÉ zelené rostliny, což činí přípravek unikání a spotřebitel tak získává maximum cenných látek z této výjimečné rostliny. Dodává řadu antioxidantů, biominerálů, vitamínů, karotenoidů a chlorofylů. Extrakt Cannabis se s oblibou používá v lidovém léčitelství pro své údajné protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti na pokožku. Údajně pozitivně působí na různé dermatitidy, lupénky, akné a oparů. Má uklidňující a zvláčňující účinky.

Postižené místo asi 5-10 minut mazáním intenzivně masírujte, ev. překryjte kouskem strečové folie a mazaní ponechejte v klidu účinkovat celou noc. Rychle se vstřebává, zanechává příjemný nemastný pocit.
 


Na výpis novinek