ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

Blog

Zachovejte si přísun kvalitního medu nejen v době ledové

26. 04. 2018

Klimatizace se rozjíždí na plné obrátky a čajová konvice nestačí odfukovat páru? Tak to známe! Za chvíli začnou kolegové posmrkávat a hledat životabudič v náročném dni.

MED JE TA SPRÁVNÁ PREVENCE PO CELÝ ROK. LŽIČKA DENNĚ DODÁ VITAMÍNY A USPOKOJÍ I NÁROČNÉ MLSOUNY :)

Vidíte a o takovou inspiraci jste málem přišli!

Musíme se zeptat: Necháte nám svůj e-mail?

Tedy, chcete si dál vychutnávat novinky ze světa medu a medových výrobků? Víme, je to zvláštní otázka – jednou jste nám svou adresu dali, newsletter Vám chodí, tak o co jde?

Vysvětlíme: musíme se Vás teď oficiálně zeptat, abychom učinili zadost novým pravidlům se zpracováním osobních údajů​. A Vaše e-mailová adresa do této kategorie spadá. Pokud vás naše medové novinky zajímají a chcete je i nadále dostávat 1x za 14 dní reagujte na na ši rozesílku proklikem nebo reakcí ANO v nadcházejících dnech a nebo nám napište svůj souhlas na marketing@darekzmedu.cz.

A pokud od nás novinky již dostávat nechcete v každém newsletter je možnost dole se odhlásit.

Co musíte vědět

Nikomu dalšímu Váš e-mail nepředáme a na nic jiného jej nepoužijeme​. Zůstane u nás v MEDMORAVIA. Vaši e-mailovou adresu si ponecháme celé tři roky a pak se Vás zeptáme znovu. Když nám pak svůj další zájem nepotvrdíte, tak ji prostě vymažeme​.

A na co máte právo

Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat.​ Stačí kliknout na označené políčko na konci každého newsletteru nebo nám přímo napsat e-mail. Můžete požadovat přístup ke svým osobním údajům nebo se zeptat, proč Vaše údaje zpracováváme a jak jsme se k nim dostali​. Můžete si je taky nechat aktualizovat​, opravit či úplně vymazat​. No a pokud by se vám něco opravdu hodně nelíbilo, můžete napsat Úřadu pro ochranu osobních údajů a upozornit na to​.

Pevně však věříme, že to nebude nutné. Od letošního května díky Evropské unii navíc budete moci osobní údaje, které jste nám svěřili, přenést k někomu jinému​či jejich zpracování omezit​.

Děkujeme a těšíme se na Vaši reakci

MEDMORAVIA

 Na výpis novinek