Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

Blog

Soutěž o 1 kg medu - LIPOVÝ

01. 02. 2018

SOUTĚŽ O KILO MEDU - Poslední lipový med 2017 pro nejlepší tip v komentáři


Právě nám přivezli zásobu „kilovek“ na sezónu 2018. 

Rádi bychom se s vámi podělili o naši radost. Tipněte si, kolik sklenic je na paletě. Z nejpřesnějších tipů pod příspěvkem na facebooku MEDMORAVIA (tolerance 20 sklenic) vylosujeme 14. 2. 2018 vítěze 1 kg LIPOVÉHO MEDU. A pozor je to poslední med tohoto druhu! Byl tak oblíbený a žádaný, že nám doslova zmizel pod rukami.


PRINCIP SOUTĚŽE
– Tipněte si číslo, KOLIK JE NA PALETĚ SKLENIC 1KG
– Číslo napište do komentáře k soutěžnímu příspěvku na FB
– Sdílejte příspěvek


Platí pouze jeden neupravený soutěžní komentář od jednoho soutěžícího. Ze správných tipů vylosujeme jednoho výherce . Soutěžní komentáře vkládejte k příspěvku na Facebooku do 14. 2. 2018, 12:00 hodin.


3. Účast v soutěži
Účastníkem soutěže může být pouze fyzická osoba starší 18 let, která splní pravidla a podmínky soutěže. Platí pouze jeden neupravený komentář od jednoho uživatele.
Soutěž probíhá od doby zveřejnění soutěžního příspěvku na FB profilu MEDMORAVIA až do 14.2.2018 do 12:00.

4. Vyhodnocení
Výherce soutěže bude vyhlášen na základě splněných pravidel soutěže a zveřejníme ho v novinkách na darekzmedu.cz. VÝHERKYNĚ SE STAVÁ PANÍ ELLEN CHUPKOVÁ. GRATULUJEME :)

5. Předání výhry
Zveřejněný výherce nás musí kontaktovat prostřednictvím výherního facebookového profilu a přes něj nám zaslat zprávu pro ověření své identifikace. Poté ho budeme kontaktovat, abychom s ním dohodli detaily předání výhry. Pokud si výherce nepřevezme svoji výhru do smluveného termínu výhra propadá ve prospěch organizátora soutěže.

Všeobecné podmínky
Účastí v soutěži vyjadřuje soutěžící svůj souhlas s pravidly soutěže a zavazuje se je plně dodržovat. Výhry v soutěži není možné vymáhat právní cestou ani alternativně plnit v penězích. Veškeré nepřevzaté výhry propadají organizátorovi soutěže.
Organizátor nepřebírá vůči účastníkům soutěže žádné jiné závazky a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění než ta, která jsou uvedená v těchto pravidlech soutěže. Reklamace výher je vyloučena. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo rozhodnout o pravosti a platnosti všech údajů. Účastníci porušující nebo obcházející tato pravidla mohou být ze soutěže kdykoliv vyřazeni nebo jim může být odmítnuto právo na výhru či její uplatnění. Organizátor soutěže je oprávněn bez náhrady v odůvodněných případech pozměnit nebo upravit pravidla soutěže či soutěž pozastavit, odvolat anebo zrušit.


Účastí v soutěži projevuje každý účastník svůj souhlas s jejími pravidly a s tím, že organizátor soutěže je oprávněn bezplatně uveřejnit jména výherců ve sdělovacích prostředcích a v propagačních materiálech organizátora po dobu jednoho měsíce od ukončení této soutěže. Uvedený souhlas se uděluje dobrovolně a bez nároku na jakoukoliv finanční odměnu.
Facebook není pořadatelem soutěže.Na výpis novinek