Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Ostatní přírodní kosmetika Keratin a olej z obil. klíčků Krémová vlasová maska - Keratin + obilné klíčky Zpět

5275-kremova_vlasova_maska_-_keratin___olej_z_obilnych_klicku.jpg

Krémová vlasová maska - Keratin + obilné klíčky

Ident. číslo: 25.08 - 7889
Obsah: 260 ml
Dostupnost: není dostupné
Cena s DPH: 88 Kč
Cena bez DPH: 72.72 Kč
-

popis produktu

Unikátní a intenzivní regenerace všech typů vlasů. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Jejich působením dochází k tzv. "sešití" struktury vlasů, vlasy se zpevní, nelámou se, netřepí, jsou hladké a lesklé. Lesk a hladkost vlasů jsou podpořeny přídavkem vzácného oleje z pšeničných klíčků s řadou vitamínů a sterolů. Po aplikaci masky dochází ke zvětšení objemu účesu.
 
Použití: Na vlasy umyté šamponem a propláchnuté vodou naneste potřebné množství prostředku a ten do vlasů po dobu asi 20 vteřin řádně vmasírujte. Na vlasy s maskou natáhněte igelitový sáček, pak zabalte do osušky a ponechejte prohřát 15-20 min. Opláchněte a upravte běžným způsobem. Používejte pravidelně. Maska je vyrobena jako velmi jemná a nedráždivá a vykazuje vysokou rozčesávatelnost vlasů.
 
Vyrobeno v BIO kvalitě !
 
Řada je určena pro suché a poškozené vlasy. Klíčkový olej zlepšuje pružnost a pevnost vlasů, zvětšuje objem a zvyšuje jejich lesk. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny a proteiny získané hydrolýzou přírodního hedvábí obsahují aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Používáním produktů z této řady dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, fénováním, trvalou ondulací, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Regenerace vlasů je podpořena vitamíny B1, B2, B6, panthenolem a lecitinem. Produkty neobsahují žádná chemická barviva (bez parabenů, silikonů, SLS a SLES).
5639-1_bc_keratin_s_olejem_z_obilnych_klicku.jpg
2943-certifikat_bione_cosmetics_-_jpg.jpg