Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Ostatní přírodní kosmetika Levandule Vlasová regenerace - Levandule Zpět

2537-vlasova_regenerace_-_levandule.jpg

Vlasová regenerace - Levandule

Ident. číslo: 35.10 - 7859
Obsah: 260 ml
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: 80 Kč
Cena bez DPH: 66.11 Kč

popis produktu

Unikátní a intenzivní regenerace pro všechny typy vlasů. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny obsahuje aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Používáním regenerace dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk a netřepí se. Regenerace je doplněna o bezoplachový kondicionér a o regenerační panthenol. Lesk a hladkost vlasů jsou podpořeny přídavkem levandulového oleje. K regeneraci vlasové struktury dochází chemickou cestou bez ohledu na to, že odrostlý vlas je mrtvý. Zpevnění vlasů až o 100% (laboratorní měření Henkel). Pro maximalizaci regeneračního účinku je přípravek obohacen o aktivní zpevňující složku keratinu, o cystein.
 
Použití: Nejlépe po umytí a vysušení vlasů ručníkem postříkejte vlasy přípravkem a rukama promněte. Dále upravte běžným způsobem. Přípravek lze aplikovat kdykoliv, nejméně však 1x za dva dny po dobu 6 týdnů. Drobný zákal prostředku není závadou jakosti.
 
Žádný jiný přípravek nemá složení, jako vlasová regenerace Levandule. Neslibuje - umí! Potěší Vaše smysly, pohladí po těle.
 
Vyrobeno v BIO kvalitě !
 
Řada je určena pro normální, suchou a citlivou pleť. Produkty obsahují levandulový olej s relaxačními účinky.
1245-certifikat_bione_cosmetics_-_jpg.jpg