Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

O medu

Zaměstnanecký dárek s fištrónem? Energie, která šmakuje

05. 12. 2017

V době rekordně nízké nezaměstnanosti se snaží firmy rozmazlovat zaměstnance přehršlí benefitů. Paleta je pohádkově duhová a zahrnuje vymoženosti jako příležitostný home office, porci dovolené navíc, “stravenky” na sport... Kdo důkladně neoprášil za poslední rok výbavu všemožných výhod, aspiruje na pracovním trhu na zaměstnavatelského držgrešle roku. Všechno už někdo vymyslel a je těžké nárokovat si prvenství, tak sáhněte po něčem extra tuzemském, po něčem od srdce.

Do firemní kuchyňky zásobu medu

Vládu převzala zima, i zarytí otužilci kapitulovali a vybavili se na ranní mrazivou cestu do práce pořádným svrchníkem. Je čas vyjít vstříc imunitě, podpořit její nezastupitelnou roli a zpříjemnit si i chvíle v práci dobrým drinkem utužujícím zdraví a dobrou náladu - hřejivý nápoj hladící chuťové pohárky může být Vaším spolubojovníkem proti nedostatku světla a mrzutosti. Pořiďte si do firemních kuchyněk kromě bylinkových čajů také ZÁSOBU MEDU. Pět káv během dopoledne s koňskou dávkou cukru sice povznese na chvilku výkon do pracovního nebe, ale pak naopak nastává propad a ospalost. Ideální je kávu částečně nahradit čajem a místo rafinovaného cukru povolat do práce med. Přesně pro tuto situaci máme pro Vás připravenou zajímavou alternativu kávy – Matcha Honey. Unikátní spojení vysoce kvalitního japonského zeleného čaje Matcha s regionálním medem Vám poskytne energii pro zbytek pracovního dne, jakož i výjimečný chuťový zážitek. Ale vraťme se k medu samotnému.

Co s medem získáte?

  • zdravě a chutně osladí
  • posílí imunitu při boji proti nachlazení
  • ulevují při kašli a bolesti v krku

 

Společná firemní snídaně na posílení týmového ducha i imunity

Během společné (nejen) předvánoční snídaně můžete uspořádat medovou degustaci a sestavit s kolegy hitparádu, které druhy šmakují nejvíce: zaboduje nejvíc med zlatozelený lipový, tmavý medovicový (tj. lesní), zlatě načervenalý slunečnicový nebo snad průzračný akátový? Není vůbec od věci zdůraznit fakt, že pokud zaměstnavatel investuje do kvalitních „vstupů“ (například do zmíněných kvalitních medových snídaní a svačin), může se mu taková investice jenom vrátit v podobě vitálních pracovníků v dobré kondici. Položte si otázku, který člověk je pro Vás efektivnější a přínosnější – ten, co je v práci a podává dobrý výkon, nebo ten, co leží doma na nemocenské?

 

Na světě jsou dvě největší záhady života - člověk a včely.
Včely jsou starší.
Wilhelm Bölsche, spisovatel

  

Pixle medu s mašlí pod vánoční jedli

Chystáte letos pro zaměstnance dárečky pod vánoční jehličnan? Je to hezký způsob, jak se s nimi před svátky rozloučit a zanechat v nich hřejivý pocit, že jejich zaměstnavateli záleží na lidech a ne jenom na výkonu za každou cenu. Vlastně ani nesejde na investované částce - hlavní je promyšlenost dárku a poselství, které s sebou nese. Chytrý tah je darovat zdraví prospěšný dárek a zároveň dobrotu, na kterou se nebude roky prášit ve vitríně. A také by to mělo být něco unisex, tj. neurazí ani ženskou, ani mužskou část vaší firemní populace.

 

Darujte pod stromeček... 
zaměstnancům medovou náruč
obchodním přátelům medovou kosmetiku
rodině doplňky s výtažky z medu
… darujte zdraví.

 

Na výpis článků