Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Ostatní přírodní kosmetika Panthenol - Keratin Profesionální modelační guma na vlasy mega tužící - Panthenol + Keratin Zpět

6998-profesionalni_modelacni_guma_mega_tuzici_-_panthenol___keratin.jpg

Profesionální modelační guma na vlasy mega tužící - Panthenol + Keratin

Ident. číslo: 30.10 - 79761
Obsah: 150 g
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: 84 Kč
Cena bez DPH: 69.42 Kč

popis produktu

Používá se k pevné modelaci účesu s ultratužící silou. Hlavní přidanou složkou je panthenol, který regeneruje vlasy a keratin, který dokonale zpevňuje vlasovou strukturu. Dále obsahuje silikon a aminokomplex, který zvyšuje lesk vlasů.
 

Vyrobeno v BIO kvalitě !

 
Řada je určena pro intenzivní regeneraci všech typů vlasů.Vlasové přípravky z této řady obsahují vysoce regenerační panthenol a keratin. Keratinový hydrolyzát z ovčí vlny a proteiny získané hydrolýzou přírodního hedvábí obsahují aminokyseliny shodné s aminokyselinami lidských vlasů. Síla účinku je dosažena přídavkem samotné aminokyseliny Cystein, která má na regeneraci vlasů rozhodující podíl. Oproti běžným výrobkům je zde obsah cysteinu až 10x vyšší. Kyselina azelaová je moderní kosmetickou přísadou podporující růst vlasů. Kyselina mléčná upraví pH pokožky do optimální fyziologické úrovně, zahladí vlasové šupinky. Používáním produktů z této řady dochází k doplnění vlasové struktury narušené slunečním zářením, barvením, trvalou ondulací, fénováním, odbarvováním a stárnutím. Vlasy se zpevní, vrátí se jejich pružnost a lesk, netřepí se. Produkty neobsahují žádná chemická barviva (bez parabenů, silikonů, SLS a SLES), s jemnou hypoalergenní parfemací.
8176-certifikat_bione_cosmetics_-_jpg.jpg