Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Zpět

7682-meda-60tablete.jpg

PM Chlamydil Extra

Ident. číslo: 13.22
Obsah: 60 tablet
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: 348 Kč
Cena bez DPH: 302.60 Kč

popis produktu

(Doplněk stravy z bylin)
Komplexnější, rozšířené složení extraktů z bylin slouží pro zesílenou očistnou kúru od bakterií a virů v lidském organizmu, zaměřenou zejména na výskyt recidivujících chlamydií a chlamydophila pneumonie a boreliové spirochety. Má širší spektrum biologicky aktivních látek, které podporují čištění krve a tkání od endotoxinů a zbytkových mikroorganizmů. Blahodárně působí na centrální nervový systém a obranyschopnost organizmu. Doplněk stravy je vhodný rovněž pro zesílení efektu souběžně podávaných antibiotik.

Složení 1 tablety (900,0 mg):
Tužebník jilmový (Filipendula ulmaria), Vrbová (Salix alba) a olšová (Alnus glutinosa) kůra extrakt (v poměru 9:1:1) 127,5 mg, Červené lapacho (Tabebuia impetiginosa) extrakt 3 % lapacholu 82,0 mg, Bakopa drobnolistá (Bacopa monieri) extrakt 20% 35,0 mg, Řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa) extrakt 3 % oxindolu 10,0 mg, Propolis Moravia PM® 8,3 mg, biologicky vázaný Selen 50,00 µg (25 % doporučené denní dávky).

Přídatné látky:
plnidla: Mikrokrystalická celulóza, Sorbitol, zahušťovadlo: Polyvinylpyrrolidon, protispékavá látka: Stearan hořečnatý rostlinný.

Doporučené dávkování:
- 2x 2 tablety denně, max 6 tbl. denně
- 3 až 9 měsíců u chlamydií a borelií 
- 15 dní při štípnutí klíštětem a u výskytu influ nebo chřipkového viru
- ostatní nežádoucí mikroorganismy 30 až 90 dní

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Nevhodné pro osoby citlivé na včelí produkty a acetylsalyciláty. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Uchovávat při teplotě do 25 °C. Chránit před světlem.

Neobchodní informace z publikovaného příspěvku ve věstníku Lékařského symposia Symposia „Chlamydie zákeřný nepřítel“, Ing. J. Novotný, listopad 2011, Olomouc:

Vliv rozšířeného složení extraktů bylin v tabletové aplikační formě doplňku stravy PM Chlamydilu® extra na snížení hladiny Ch. pneumonie a sekundárních borelií předložil ve své zprávě MUDr. Ammer, Stará Turá, listopad 2008.

(Testováno 60 osob se zvýšenou hladinou Ch. pneumonie s doprovodnou inhalační terapií, z toho 30 osob s opakovaným výskytem chlamydií ve fázi akutního nebo recividujícího chronického rozsevu chlamydií. Prvních 10 dní užívalo rovněž antibiotika. Byl zaznamenán významný statistický pokles protilátek a úplné potlačení doprovodných symptomů u všech osob (užívajících antibiotika i bez antibiotik). Byl pozorován i statisticky významný efekt u snížení sekundárních borelií).

Na základě zkušeností z testování původního PM Chlamydilu® bylo složení rozšířeno o extrakty z jihoamerických bylin - Lapacha a Uňa de Gato a biologicky vázaný selen, u kterých byl popsán významný imunomodulační, antibakteriální, antivirový a antialergický efekt. Rozšiřují možnosti spektra očistné kúry od mikroorganizmů a jejich endotoxinů. Přídavek extraktu z indické Bakopy úzkolisté má sloužit ke zmírnění únavy a depresivních stavů, které doprovázejí výskyt chlamydií. Nové rozšířené složení doplňku stravy přineslo zvýšení efektu očistné kúry při výskytu Ch. pneumonie a potvrdil se i předpoklad u borelií, který byl přisuzován původnímu PM Chlamydilu®. Výsledky dvouletého sledování podávání 6 tbl. PM Chlamydilu® Extra MUDr. R. Ammera [3] u 30 pacientů ve věku do 45 let a 30 osob ve věku 59-65 let což lze zobrazit na obrázcích.


Z prvního obrázku je patrné, že očistná kúra od včas zjištěných aktivních i latentních Ch. pneumonie probíhá během 4 měsíců. S ohledem na malé zůstatkové hodnoty IgG (pamětné protilátky, endotoxiny) je patrně vhodné prodloužit očistnou kúru na 6 měsíců. Totéž lze dokumentovat i u očistné kúry při výskytu borelií v organizmu (obr. 2).

U dalších 30 osob ve věku nad 50 let s opakovaným výskytem plicních chlamydií a toxoplazmoz po antibiotické léčbě byl PM Chlamydil® Extra zkoušen jako dodatková očistná kúra s možností dlouhodobého podání u osob. Po poklesu hodnot protilátek IgA a IgM Ch. pneumonie a plicní toxoplazmózy během 6 až 9 měsíců bylo vhodné očistnou kúru během dalších 12 měsíců opakovat s ohledem na opětné zvýšené hodnoty protilátek IgG a subjektivní potíže. Příspěvek očistné kúry PM Chlamydilu® Extra byl MUDr. R. Ammerem hodnocen více než pozitivně.

Z hlediska subjektivních potíží byl u PM Chlamydilu® Extra jeho spotřebiteli dále vyzdvihován protiúnavový efekt a zvýšená odolnost proti napadením banálními respiračními viry. Vlivem tohoto je PM Chlamydil® Extra oblíben i po odeznění chlamydiových či boreliových infekcí zvláště v podzimním a zimním období. Uvedenou očistnou kúru dýchacích cest lze podpořit PM Peruánským antivirovým elixírem, jehož účinné látky působí blahodárně na horní dýchací cesty.

Seznam použitých pramenů a literatury:
[1] MUDr. B. Ždichynec, CSc., Chronická chlamydióza v praxi, zpráva soukr. zdrav. centrum Medicom, Praha 2006
[2] MUDr. Mucha - Klinické testování PM Chlamydilu®, soukr. Ambulance, Pohořelice, 2006
[3] MUDr. R. Ammer - Klinické testování PM Chlamydil® Extra, soukr. Ordinace ORL, Stará Turá, 2008
[4] MUDr. B. Ždichynec, CSc., Ing. J. Novotný - Váš Osobní lékař 12, 2007, Chlamydie a respirační onemocnění