Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Zpět

3776-meda-una-de-gato.jpg

PM Uňa de Gato

Ident. číslo: 13.20
Obsah: 60 tablet
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: 176 Kč
Cena bez DPH: 153.04 Kč

popis produktu

(Doplněk stravy z extraktů bylin)
Dnes již legendární Uňa de Gato (Vilcacora, Kočicí dráp, Řemdihák plstnatý) je jednou z nejtestovanějších rostlin herbální medicíny. Extraktům z této liány jsou přisuzovány zejména imunostimulační vlastnosti, které blahodárně působí při oslabení a disharmonii imunity a obranyschopnosti organizmu a autoimunitních poruchách. Ne příliš známá, ale vítaná je jejich účinná pomoc u očisty cévního systému mozku a srdce. Vytváří nehostinné prostředí pro nežádoucí mikroorganizmy, které sužují trávicí a urogenitální trakt zánětlivými procesy. Silný obsah antioxidantů působí pozitivně rovněž u únavových syndromů. (Převzato z odborné publikace Dr. Taylora: The Healing power of Rainforest Herbs, NY 2005, str. 217-224).

Složení 1 tablety 900 mg obsahuje:
Řemdihák plstnatý (Uncaria tomentosa) extrakt z kůry 3 % oxindolu 350 mg.

Přídatné látky:
plnidla: Mikrokrystalická celulóza, Sorbitol, zahušťovadlo: Polyvilpyrrolidon, prostispékavá látka: Stearan hořečnatý rostlinný

Dávkování:
1-3 tablety denně

Upozornění:
Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí! Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávat při teplotě do 25°C. Chránit před sluncem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. U autoimunitních poruch konzultujte podání s lékařem (tlumí účinky imunosupresiv). Nadměrná konzumace může vyvolávat projímavé účinky.