ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator ;
Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

e-shop Zpět

6451-med20g.jpg

Med vanička 20g ve Vašem designu

Ident. číslo: 10.03
Obsah: 20g
Dostupnost: na objednávku
Cena s DPH: 8 Kč
Cena bez DPH: 6.956 Kč

popis produktu

Malogramážní balení porcovaného medu není sice na našem trhu úplnou novinku a běžně se s ním lze setkat ve velkoskladech či velkoobchodech typu MAKRO apod. Přesto se naše společnost rozhodla pořídit potřebné zařízení a rozšířit nabídku o toto balení medu. Těší nás, že se podařilo vytvořit 100% český produkt. Obal, víčko, etiketa, med, výrobní zařízení...to vše je pouze a výhradně dílem českých rukou, včel a tuzemských firem.
 
U našeho produktu poskytujeme navíc tyto výhody:
 
1) minimální výrobní množství je i v tomto případě 15 vaniček! Dále pak násobky 15ti.
2) komerční producenti Vám nejspíš nebudou schopni umožnit vytvořit etiketu s Vašim logem, sloganem apod. My tuto možnost nabízíme a to bez navýšení ceny. Pro firmy je to jedna z neotřelých možností propagace formou netradičního marketingového předmětu.
3) zákazníka si vážíme, proto máte tu přednost a můžete si vybrat druh medu, který chcete do obalu naplnit.
4) kupujete pouze a výhradně tuzemský med z Jižní Moravy a Vysočiny
5) stejně jako ostatní ani tato balení medu neplníme "na sklad", ale čerstvě před expedicí ke klientovi. Můžete si tak být jisti, že zrovna Vámi zakoupený med nebyl skladován nesprávným způsobem. Proto hlavně u zakázek většího rozsahu v řádu několika tisíc kusů počítejte s časem potřebným na výrobu.
6) pokud chcete nebo potřebujete, na již dodané zboží jsme schopni díky technologickému vybavení provádět zdarma servis ztekucení zkrystalizovaného medu.
 
Za grafické práce spojené s vytvořením víčka včetně Vašeho loga, případně sloganu účtujeme jednorázově 400 Kč bez DPH. V případě opakovaných odběrů máte od nás v rámci servisu aktualizace data minimální trvanlivosti zdarma.
 
Výrobce: MEDMORAVIA s r.o., Hněvkovského 65, 617 00, Brno - Komárov