Coffee & Honey, soudeček 250g

Kód: 08.06
Novinka
138 Kč 123,21 Kč bez DPH
Skladem (>100 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024

Elegantní a stylový soudek plný lahodného medu a kvalitní kávy - zákaznicky velmi oblíbené balení. Prodejné samostatné i v dárkovém provedení nebo jako součást dárkových balíčků a košů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlastnosti a účinky kávy i medu není třeba dlouze představovat. Známe je po staletí a konzumujeme je právě pro požitek, který nám přináší. Spojení těchto dvou složek nebylo náhodné, ale promyšlené.

  • Káva přináší obvykle rychlé povzbuzení organizmu, zatímco med uvolňuje energii postupně a konstantně v průběhu několika hodin.
  • Sametová hořkost je doplněna jemnou sladkostí a přináší jedinečnou chuťovou cestu plnou bohatých aróm a výrazných dozvuků.
  • Jestliže může káva u někoho občas dráždit trávicí systém a vyvolávat pocit určitého diskomfortu, med díky celé řadě složek, které přirozeně obsahuje, naopak přispívá k opětovné pohodě střevního a zažívacího traktu a tím i k celkové spokojenosti.

Jednou z nejdůležitějších myšlenek však bylo přinést produkt charakteristicky nezaměnitelné chuti a vůně, kterým si můžete zpříjemnit den. Zastavte se v dnešním uspěchaném světě a vychutnejte si svoji oblíbenou kávu, kterou si můžete osladit stylově – medem s kávou, čímž ještě umocníte kávovou chuť. Nebo mlsejte Coffee & Honey jen tak samotné. Je to jen na Vás.

Složení: med 95%, káva 5%.

Země původu medu: Česká republika

Země původu kávy: Nikaragua

Druh použité kávy: Nicaragua Selva Negra

Výrobce: MEDMORAVIA s r.o., Hněvkovského 65, 617 00, Brno - Komárov

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: