ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

Reference


Milan Hruška

MEDMORAVIA je pro mě značkou opravdové kvality. Měl jsem příležitost být přítomen u péče o včelky a následný proces, což jsem jako fotograf i zdokumentoval. S čistým svědomím mohu proto prohlásit, že veškerá ocenění, které firma získává, jsou plně zasloužená a mají reálnou vypovídací hodnotu.

Z nabídky medů mi asi nejvíc chutná limitovaná edice Med květový s podílem snůšky svazenky a jetele. V náročném povolání profesionálního fotografa a kameramana mi energii dodává jedinečný výrobek Matcha čaj s medem. Už celé roky nakupuji včelí produkty zde a všem mohu MEDMORAVIu upřímně doporučit.

Milan Hruška, CEO a Founder, www.pears.czwww.czechphotos.czwww.kameramanbrno.cz

(reference sepsána 10. 11. 2021)

HONORÁRNÍ KONZULÁT ČR v ATLANTĚ

Vážený pane řediteli,

chtěla bych poděkovat Vám a pracovníkům Vaší firmy za zcela bezchybnou spolupráci ve věci přípravy a doručení zakázky, kterou náš konzulát u Vás objednal, s cílem doručit zdravotnickému personálu dárek z medu jako poděkování při jejich nasazení v boji s pandemií

Potřebovali jsme v krátké době větší množství medu a Vy zakázku zpracovali velmi kvalitně a profesionálně. To, že Vaše firma byla schopna dle našich požadavků sklenice s medem také jednotlivě dárkově zabalit a opatřit reklamním logem, byla velmi příjemná třešnička na dortu, o dopravě na místo určení ani nemluvě.

Věřím, že lepší dárek náš konzulát nemohl zdravotníkům poskytnout a já jsem si nemohla vybrat lepší firmu pro provedené této zakázky.

Mějte se dobře a já se zase v budoucnu budu těšit na spolupráci.

 

S přátelským pozdravem

Monika Vintrlíková, honorární konzulka

(reference sepsána: 20. 11. 2020 v Atlantě)

Pavla Strouhalová

Dobrý večer, pane Opletale.

Exkurze naprosto splnila moje očekávání a jsem moc ráda, že jsem jako dárek pro bráchu zvolila právě tohle. Vaše povídání bylo velmi poučné a zábavné zároveň a návštěva výrobny prostě skvělá. Všem se u Vás moc líbilo. Až nám dojde zásoba medu, jsem si jistá, že nakoupíme právě od vás :)

Děkuju mockrát za spolupráci a přeji Vám ať se stěhování provozu do většího prostoru povede bez komplikací a ať se Vám i nadále daří přetvářet práci včeliček na tak úžasné produkty. Bylo mi potěšením své dojmy ve stručnosti sepsat na hodnocení Google :)

Příjemný začátek pracovního týdne i Vám.

S pozdravem

Pavla Strouhalová, Brno.

(reference sepsána 10. 3. 2019)

Vetropack Moravia Glass

Vážený pane Opletale,

rádi bychom Vám poděkovali za pomoc s přípravou letošních vánočních dárků pro naše zákazníky a obchodní partnery. Med od Vás báječně doplnil naši dárkovou kazetu. Při výběru dárků klademe důraz především na kvalitu a výjimečnost produktů. A jsme si jisti, že Váš med byla správná volba.

Spolupracovat s Vámi je radost, děkujeme a přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Za Vetropack Moravia Glass, a.s.

Karolina Bystřická, asistent nákupu

(reference sepsána 12. 11. 2018)

ParaCENTRUM Fenix

Na společnost MEDMORAVIA jsme se poprvé obrátili před Vánoci v roce 2017. Pro naši organizaci byl ten rok přelomový a náročný zároveň a zaměstnanci často pracovali nad rámec toho, co po nich zaměstnavatel mohl požadovat. Chtěli jsme jim projevit uznání za odvedenou práci. Všechny naše prostředky směřujeme do zkvalitňování služeb a péče o klienty, proto jsme si nákup klasických vánočních balíčků nemohli dovolit. Pan Opletal chápal, jak je tento druh motivace důležitý a poskytl nám bezplatně skleničky skvělého slunečnicového medu pro každého zaměstnance, navíc s potiskem víčka v našich barvách. Kolegové byli nadšení, na míru "šité" medíky vzbudily velký ohlas.

Michaela Vařeková
fundraising, PR
ParaCENTRUM Fenix, z.s.

(reference sepsána 29. 1. 2018)

Konference Brno

S výrobky Včelařské stanice, později MEDMORAVIA s.r.o. jsme v kontaktu již od roku 2004 a naši spolupráci hodnotíme velice pozitivně. Produkty jsou na nejvyšší úrovni, jsou vždy čerstvé a velmi pěkně zabaleny, špičkovou kvalitu dokládá hygienický atest! Rovněž komunikace se zákazníkem je naprosto korektní a individuálním požadavkům klienta je snaha vyhovět v maximální možné míře. Včelařská stanice Rajhradice je vskutku moderní provoz s bohatým potencionálem, silnou inovační vizí a její produkty a služby mohu vřele doporučit.

Ing. Petr Mandelík, PhD. jednatel Konference Brno

Gebrüder Weiss spol. s.r.o.

Vážený pane Opletale,
ráda bych Vám poděkovala za dodávky pro společnost Gebrüder Weiss. V dnešní době není jednoduché darovat obchodnímu partnerovi dárek, který jej opravdu potěší. Díky “včelím výrobkům” Včelařské stanice Rajhradice se nám to letos (2008) opravdu povedlo. Naši zákazníci byli mile překvapeni a ocenili Vaše produkty jako originální, chutný a zdravý dárek. Velmi si ceníme vstřícného přístupu k našim individuálním požadavkům.
S potěšením se na Vás znovu rádi obrátíme a Vaše produkty rádi doporučíme dále.

S pozdravem

Lucie Novohradská
Gebrüder Weiss spol. s.r.o.

Holiday Inn

S medem z Rajhradic jsme se potkali zhruba před rokem na akci jednoho z našich klientů. Rádi jsme využili netradiční a kreativní nabídku různorodého sortimentu. Vtipně složeným balíčkem medových výrobků v zajímavém balení jsme potěšili naše hosty a klienty. Velká spousta z nich byla tímto hodnotným dárkem mile překvapena a rádi na něj vzpomínají. Všichni ocenili zejména bezkonkurenční kvalitu medu. Dárek tohoto typu jsme vyzkoušeli poprvé a volba Včelařské stanice Rajhradice byla tím správným krokem.

Služby p. Opletala doporučujeme i dalším zájemcům.

Petr Kmetík
Front desk manager

ADV

Vážený pane řediteli,
velice děkuji za ochotu Vaší firmy. Líbílo se mi, že jednání s Vámi bylo vždy velmi korektní, jasné a přímé. Všechny mé požadavky byly Vámi splněny na 100%. Oceňuji také Vaše osobní jednání s klienty a možnost dovezení až na místo určení. Patrný je Váš důraz na vysokou kvalitu výrobků. Skvělé na všem je i to, že jste opravdu česká firma s českými produkty (pokud včelky nelétají pro pyl do Rakouska:-).

Děkuji ještě jednou za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů.

Jiří Pokorný
ADV

REAL SPEKTRUM a.s.

Milý Petře,
v téhle šílené době globalizace je každý echt pravý domácí výrobek, či v Tvém případě výpěstek nebo spíš výchovek (?)- včely se přece chovají, ne (?!) doslova hrdinským vlasteneckým činem podporujícím národní tradici, fortel zlatých českých (oprava: moravských) rukou (a moudrých hlav) a zgruntu poctivého přístupu k práci i k životu. Buď ujištěn, že i nadále budu dobře mířenými DARKYZMEDU šířit Tvůj věhlas a slávu opravdového Pana Medíčka alias čmeldy Bzumdy v blízkém i širokém okolí. Děkuju Ti a zůstávám

Ing. Jiří Fajkus
místopředseda představenstva REAL SPEKTRUM a.s

Microsoft Dynamics

Výrobky společnosti Včelařská stanice Rajhradice odebíráme již 2 roky jako dárky pro své partnery a zákazníky. Oceňujeme zejména praktické ale také atraktivně zpracované balení a vysokou kvalitu ověřenou dlouhodobými zkušenostmi uživatelů. Právě z těchto důvodů jsme přesvědčeni, že med a další produkty ze Včelařské stanice Rajhradice jsou opravdu zajímavým, kvalitním a současně dostupným dárkem pro lidi, na kterých nám skutečně záleží.

David Frantík
ředitel divize Microsoft Dynamics

 

Syngenta Czech s.r.o.

Aj napriek tomu, že sme si objednali väčší počet medov (viac jako 300 ks) a ďalších výrobkov, všetko bolo vyriešené veľmi rýchlo a načas, vrátane obrandovania medu a vyhotovenia plátenka s našimi farbami na vrchnáčiku. Dodávka prebehla bez problémov a kvalita medu bola výborná, naši zákzaníci boli spokojní. Ďakujeme za spoluprácu.

Dana Škarítková
Advertising Promotion Manager
Syngenta Czech s.r.o.

GEBERIT

Švýcarská společnost Geberit s českou pobočkou sídlící v Brně chtěla zvolit jako vánoční poděkování obchodním partnerům něco, co by kvalitou a atraktivitou plně korespondovalo s kvalitou a atraktivitou našich produktů. Vsadili jsme na originální místní výrobek a sázka se nám vyplatila. Medový vánoční balíček vzbudil velmi kladné ohlasy.
 
Děkujeme za spolupráci, společnost MEDMORAVIA s.r.o. plně doporučujeme a přejeme jí mnoho úspěchů.
 
Za společnost Geberit spol. s r.o.
Zuzana Marečková
 

Krajská hospodářská komora jižní Moravy

Vážený pane řediteli,
 
dovolte mi, abych Vám k příležitosti otevření nového výrobního provozu poblahopřál a zhodnotil naši dosavadní spolupráci.
 
Produktů a služeb společnosti MEDMORAVIA s.r.o. potažmo Včelařské stanice Rajhradice využila Krajská hospodářská komora jižní Moravy (KHK JM) poprvé v roce 2011. Tehdy naši komoru navštívil velvyslanec Argentiny, kterého jsme obdarovali individuálně navrženým dárkovým košem plným krásných, lahodných a zdraví prospěšných produktů. Z kladného hodnocení pana velvyslance vyplynulo, že Vaše produkty mohou svojí kvalitou a zpracováním uspět jak u běžného konzumenta, tak i ve sféře velmi náročných klientů.
 
Posléze s Vámi KHK JM navázala dlouhodobější spolupráci na projektu zaměřeném na vytváření studijních příruček a metodik v rámci dílčích kvalifikací v systému Národní soustavy kvalifikací. I zde byla dosažena vysoká míra spokojenosti s výsledky spolupráce.
 
Jsem rád, že také v oblasti regionálních produktů máme malé firmy, jako je Vaše, disponující vysokou technickou progresí a stále přicházejí s novými technickými vylepšeními v oboru a spotřebitelům rozšiřují svoji nabídku. Podstatou dnešních úspěšných malých firem je jejich zanícenost a vytrvalost.
 
 
S pozdravem a přáním dalších úspěchů při podnikání
 
 
Mgr. Petr Kostík
ředitel
Krajská hospodářská komora jižní Moravy
 
23. března 2012

Esab Vamberk, s.r.o.

Vážený pane řediteli,
 
dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš nejen profesionální, ale především lidský, a musím řict, i perfektní marketingový postup. Velmi si cením Vašeho přátelského přístupu a jsem přesvědčená, že jste člověk na svém místě a svou práci děláte s láskou. Jednání s Vámi bylo pro mě vždy potěšením. Pokaždé jste vyšel vstříc naším individuálním požadavkům – dodávka na místo určení, kvalita výrobků a perfektní balení.
 
Vzhledem k tomu, že Váš med znám přes 7 let, mohu výrobky Včelařské stanice Rajhradice a služby společnosti MEDMORAVIA s.r.o. jen doporučit.
 
S potěšením se na Vás znovu obrátíme a Vaše produkty rádi doporučíme dál.
 
Děkuji ještě jednou za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů.


Světlana Morávková
Marketing
ESAB VAMBERK, s. r. o.

Hana Svobodová

Dobrý den,
 
moc děkuji za veškeré informace a osobitý přístup během objednávky. Včera (18.4.2014) mi byla zásilka medu doručena. Vše proběhlo bez problému, medy byly pečlivě zabaleny a nerozbily se. Také děkuji za bonus - pleťový krém pro celou rodinu MED & Q10, který se ihned ujal. :-) Z medu jsem naprosto unešená a to nejen já. V dnešní době je opravdu těžké sehnat kvalitní a chutný med, a věřte, že jsem jich ochutnala skutečně mnoho. Proto mohu říci, že med Vaší firmy považuji za jeden z nejlepších, co jsem kdy měla možnost ochutnat. Jsem opravdu moc ráda, že je možné narazit na skutečně kvalitní český produkt.
 
Přeji Vám mnoho úspěchu a spokojených zákazníků a budu se těšit na další spolupráci. Produkty Vaší firmy mohu vřele doporučit.
 
Pohodový den.
 
Hana Svobodová, Praha

Jarmila Korčeková

Vážení přátelé, prosím dovolte mi toto oslovení. Patříte mezi lidi, kterých si velice vážím, protože v dnešní době je opravdu zázrak, že existují lidé, kteří si váží svých klientů a velice rychle reagují na objednávku, jsou vstřícní a umějí jednat s lidmi. Vaše medy jsou bez konkurence, jsou vynikající - prostě velká 1! Všechny medy jsou výborné, ale akátový a slunečnicový - to je pohlazení duše i bříška. Moc Vám všem děkuji a přeji krásné Vánoce a do nového roku 2015 zdraví, štěstí a moře spokojených zákazníku - tak jako jsem já. Ještě jednou děkuji.
 
Jarmila Korčeková, Olomouc