Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

Reference


Geberit

Švýcarská společnost Geberit s českou pobočkou sídlící v Brně chtěla zvolit jako vánoční poděkování obchodním partnerům něco, co by kvalitou a atraktivitou plně korespondovalo s kvalitou a atraktivitou našich produktů. Vsadili jsme na originální místní výrobek a sázka se nám vyplatila. Medový vánoční balíček vzbudil velmi kladné ohlasy.

Děkujeme za spolupráci, společnost MEDMORAVIA s.r.o. plně doporučujeme a přejeme jí mnoho úspěchů.

Za společnost Geberit spol. s r.o.
Zuzana Marečková

Krajská hospodářská komora jižní Moravy

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám k příležitosti otevření nového výrobního provozu poblahopřál a zhodnotil naši dosavadní spolupráci.

Produktů a služeb společnosti MEDMORAVIA s.r.o. potažmo Včelařské stanice Rajhradice využila Krajská hospodářská komora jižní Moravy (KHK JM) poprvé v roce 2011. Tehdy naši komoru navštívil velvyslanec Argentiny, kterého jsme obdarovali individuálně navrženým dárkovým košem plným krásných, lahodných a zdraví prospěšných produktů. Z kladného hodnocení pana velvyslance vyplynulo, že Vaše produkty mohou svojí kvalitou a zpracováním uspět jak u běžného konzumenta, tak i ve sféře velmi náročných klientů.

Posléze s Vámi KHK JM navázala dlouhodobější spolupráci na projektu zaměřeném na vytváření studijních příruček a metodik v rámci dílčích kvalifikací v systému Národní soustavy kvalifikací. I zde byla dosažena vysoká míra spokojenosti s výsledky spolupráce.

Jsem rád, že také v oblasti regionálních produktů máme malé firmy, jako je Vaše, disponující vysokou technickou progresí a stále přicházejí s novými technickými vylepšeními v oboru a spotřebitelům rozšiřují svoji nabídku. Podstatou dnešních úspěšných malých firem je jejich zanícenost a vytrvalost.


S pozdravem a přáním dalších úspěchů při podnikání


Mgr. Petr Kostík
ředitel
Krajská hospodářská komora jižní Moravy

23. března 2012

Esab Vamberk, s.r.o.

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš nejen profesionální, ale především lidský, a musím řict, i perfektní marketingový postup. Velmi si cením Vašeho přátelského přístupu a jsem přesvědčená, že jste člověk na svém místě a svou práci děláte s láskou. Jednání s Vámi bylo pro mě vždy potěšením. Pokaždé jste vyšel vstříc naším individuálním požadavkům – dodávka na místo určení, kvalita výrobků a perfektní balení.

Vzhledem k tomu, že Váš med znám přes 7 let, mohu výrobky Včelařské stanice Rajhradice a služby společnosti MEDMORAVIA s.r.o. jen doporučit.

S potěšením se na Vás znovu obrátíme a Vaše produkty rádi doporučíme dál.

Děkuji ještě jednou za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů.

Světlana Morávková
Marketing
ESAB VAMBERK, s. r. o.

Hana Svobodová

Dobrý den,

moc děkuji za veškeré informace a osobitý přístup během objednávky. Včera (18.4.2014) mi byla zásilka medu doručena. Vše proběhlo bez problému, medy byly pečlivě zabaleny a nerozbily se. Také děkuji za bonus - pleťový krém pro celou rodinu MED & Q10, který se ihned ujal. :-) Z medu jsem naprosto unešená a to nejen já. V dnešní době je opravdu těžké sehnat kvalitní a chutný med, a věřte, že jsem jich ochutnala skutečně mnoho. Proto mohu říci, že med Vaší firmy považuji za jeden z nejlepších, co jsem kdy měla možnost ochutnat. Jsem opravdu moc ráda, že je možné narazit na skutečně kvalitní český produkt.

Přeji Vám mnoho úspěchu a spokojených zákazníků a budu se těšit na další spolupráci. Produkty Vaší firmy mohu vřele doporučit.

Pohodový den.

Hana Svobodová, Praha

Jarmila Korčeková

Vážení přátelé, prosím dovolte mi toto oslovení. Patříte mezi lidi, kterých si velice vážím, protože v dnešní době je opravdu zázrak, že existují lidé, kteří si váží svých klientů a velice rychle reagují na objednávku, jsou vstřícní a umějí jednat s lidmi. Vaše medy jsou bez konkurence, jsou vynikající - prostě velká 1! Všechny medy jsou výborné, ale akátový a slunečnicový - to je pohlazení duše i bříška. Moc Vám všem děkuji a přeji krásné Vánoce a do nového roku 2015 zdraví, štěstí a moře spokojených zákazníku - tak jako jsem já. Ještě jednou děkuji.

Jarmila Korčeková, Olomouc