Medová kuchařka

inspirujte se našimi recepty
z českého medu a stáhněte si
ZDARMA MEDOVOU KUCHAŘKU

Medova Kucharka
Medova Kucharka

Rychlý kontakt: 604 466 115 / obchod@darekzmedu.cz

web

MEDMORAVIA
VČELAŘSKÁ STANICE RAJHRADICE

Váš košík 0 Kč 0

Reference


KAP CZ, s.r.o.

Vážený pane Opletale,
chtěla bych vám tímto poděkovat za dodání medových dárků pro naše klienty, kteří byli dárkovou sadou nadšeni. Děkujeme za flexibilní dodání ve velmi krátkém čase.

Vzhledem k tomu, že Váš med znám přes 10 let, mohu výrobky Včelařské stanice Rajhradice jen doporučit.

Kamila Habrová
projects manager
KAP CZ, s.r.o.

Obec Rajhradice

Včelařská stanice Rajhradice oslovila obec s nabídkou spolupráce při různých kulturních akcích. Nabídku jsme poprve využili na podzim 2009 při slavnostní příležitosti vítání nově narozených občánků. Včelařská stanice Rajhradice dodala velmi pěkné dárkové balíčky s jejích produkty včetně loga obce. Co jiného darovat dětem a samozřejmně i rodičům než to, co podporuje zdraví člověka?! Výrobky z medu a ze všeho, co vytvoří naše včelky, jednoznačně tuto funkci plní a při zmíněné příležitosti vítání občánků zaznamenaly u obdarovaných velký úspěch. Jako obec budeme i nadále s p.Opletalem a jeho stanicí spolupracovat a společně se snažit vychovat mladé včelaře a včelařky.

Výrobky a služby Včelařské stanice Rajhradice jednoznačně všem vřele doporučuji.

Luboš Přichystal
starosta obce Rajhradice

Konference Brno

S výrobky Včelařské stanice Rajhradice jsme v kontaktu již od roku 2004 a naši spolupráci hodnotíme velice pozitivně. Produkty jsou na nejvyšší úrovni, jsou vždy čerstvé a velmi pěkně zabaleny, špičkovou kvalitu dokládá hygienický atest! Rovněž komunikace se zákazníkem je naprosto korektní a individuálním požadavkům klienta je snaha vyhovět v maximální možné míře. Včelařská stanice Rajhradice je vskutku moderní provoz s bohatým potencionálem, silnou inovační vizí a její produkty a služby mohu vřele doporučit.

Ing. Petr Mandelík, PhD. jednatel Konference Brno
ředitel Podnikatelský inkubátor Brno-Jih

Martin Tvarůžek Design

S včelími produkty Včelařské stanice Rajhradice jsem velmi spokojen, se svými nejbližšími je pravidelně odebíráme a konzumujeme již přes rok. Někteří z nich dokonce po zkušenostech s těmito výrobky odmítají jíst jiné. Staly se také vděčným a žádaným námětem pro pozornosti a dárky pro mé známé a klienty. Jako designér oceňuji balení jednotlivých produktů, které vhodně dokresluje atmosféru tohoto přírodního zázraku. Přístup Petra Opletala k zákazníkovi a péče o něj je na vysoké úrovni, čehož si velice vážím a mohu tímto prostřednictvím jeho produkty na chuť, i v případě řady zdravotních potíží, vřele doporučit.

Martin Tvarůžek

Martin Tvarůžek Design

BOSSARD

S produkty Včelařské stanice Rajhradice jsou nadmíru spokojeni jak naši zaměstnanci, tak zákazníci. Poprvé jsem se s těmito výrobky setkala o již uplynulých Vánocích 2008 na základě doporučení, a nemohu jinak než opět doporučit. Kvalita výrobků je špičková, což ostatně dokazuje hygienický atest a velmi pěkné balení upoutá každého milovníka medu již na první pohled. Majitelům ještě jednou zasílám velké poděkování za ochotu a nápaditost při kompletaci dárkových balíčků, "šitých na míru" přesně dle našeho přání. Také si velmi cením přátelského přístupu p. Opletala, což dokládá skutečnost, že je to člověk na svém místě a svou práci dělá s láskou. O výrobě medu jsem se díky názorným ukázkám včelích příbytků dozvěděla takřka vše. Takové zboží se musí prodávat samo!
Na závěr bych chtěla Petrovi a Monice popřát, ať se jim daří a jejich včelařská stanice jen vzkvétá.

Zita Horňáková
asistentka generálního managera
BOSSARD

Gebrüder Weiss spol. s.r.o.

Vážený pane Opletale,
ráda bych Vám poděkovala za dodávky pro společnost Gebrüder Weiss. V dnešní době není jednoduché darovat obchodnímu partnerovi dárek, který jej opravdu potěší. Díky “včelím výrobkům” Včelařské stanice Rajhradice se nám to letos (2008) opravdu povedlo. Naši zákazníci byli mile překvapeni a ocenili Vaše produkty jako originální, chutný a zdravý dárek. Velmi si ceníme vstřícného přístupu k našim individuálním požadavkům.
S potěšením se na Vás znovu rádi obrátíme a Vaše produkty rádi doporučíme dále.

S pozdravem

Lucie Novohradská
Gebrüder Weiss spol. s.r.o.

NOVEKO 96

Výrobky včelařské stanice Rajhradice, které věnujeme pouze našim nejlepším zákazníkům hovoří o nejvyšší kvalitě medu nejen v ČR ale i v EU. Geniální chuť i konzistenci doplňuje i praktické a vzhledově velmi krásné balení.
Jako zákazník jsem velice spokojen s přístupem, flexibilitou a ochotou, která v mnoha českých firmách chybí. Tady jsem však pochopil, že se přece jen v našich končinách najdou tací, kteří neztratili obchodního ducha, jednání na úrovni a hlavně nabízí tolik žádané české a velmi kvalitní výrobky.

Doporučuji všem kteří chtějí poznat kvalitu a perfektní přístup k zákazníkovi. Navíc za SUPER ceny.

Luděk Novotný
jednatel společnosti NOVEKO 96

Holiday Inn

S medem z Rajhradic jsme se potkali zhruba před rokem na akci jednoho z našich klientů. Rádi jsme využili netradiční a kreativní nabídku různorodého sortimentu. Vtipně složeným balíčkem medových výrobků v zajímavém balení jsme potěšili naše hosty a klienty. Velká spousta z nich byla tímto hodnotným dárkem mile překvapena a rádi na něj vzpomínají. Všichni ocenili zejména bezkonkurenční kvalitu medu. Dárek tohoto typu jsme vyzkoušeli poprvé a volba Včelařské stanice Rajhradice byla tím správným krokem.

Služby p. Opletala doporučujeme i dalším zájemcům.

Petr Kmetík
Front desk manager

ADV

Vážený pane řediteli,
velice děkuji za ochotu Vaší firmy. Líbílo se mi, že jednání s Vámi bylo vždy velmi korektní, jasné a přímé. Všechny mé požadavky byly Vámi splněny na 100%. Oceňuji také Vaše osobní jednání s klienty a možnost dovezení až na místo určení. Patrný je Váš důraz na vysokou kvalitu výrobků. Skvělé na všem je i to, že jste opravdu česká firma s českými produkty (pokud včelky nelétají pro pyl do Rakouska:-).

Děkuji ještě jednou za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů.

Jiří Pokorný
ADV

REAL SPEKTRUM a.s.

Milý Petře,
v téhle šílené době globalizace je každý echt pravý domácí výrobek, či v Tvém případě výpěstek nebo spíš výchovek (?)- včely se přece chovají, ne (?!) doslova hrdinským vlasteneckým činem podporujícím národní tradici, fortel zlatých českých (oprava: moravských) rukou (a moudrých hlav) a zgruntu poctivého přístupu k práci i k životu. Buď ujištěn, že i nadále budu dobře mířenými DARKYZMEDU šířit Tvůj věhlas a slávu opravdového Pana Medíčka alias čmeldy Bzumdy v blízkém i širokém okolí. Děkuju Ti a zůstávám

Ing. Jiří Fajkus
místopředseda představenstva REAL SPEKTRUM a.s

Microsoft Dynamics

Výrobky společnosti Včelařská stanice Rajhradice odebíráme již 2 roky jako dárky pro své partnery a zákazníky. Oceňujeme zejména praktické ale také atraktivně zpracované balení a vysokou kvalitu ověřenou dlouhodobými zkušenostmi uživatelů. Právě z těchto důvodů jsme přesvědčeni, že med a další produkty ze Včelařské stanice Rajhradice jsou opravdu zajímavým, kvalitním a současně dostupným dárkem pro lidi, na kterých nám skutečně záleží.

David Frantík
ředitel divize Microsoft Dynamics

 

Syngenta Czech s.r.o.

Aj napriek tomu, že sme si objednali väčší počet medov (viac jako 300 ks) a ďalších výrobkov, všetko bolo vyriešené veľmi rýchlo a načas, vrátane obrandovania medu a vyhotovenia plátenka s našimi farbami na vrchnáčiku. Dodávka prebehla bez problémov a kvalita medu bola výborná, naši zákzaníci boli spokojní. Ďakujeme za spoluprácu.

Dana Škarítková
Advertising Promotion Manager
Syngenta Czech s.r.o.

Geberit

Švýcarská společnost Geberit s českou pobočkou sídlící v Brně chtěla zvolit jako vánoční poděkování obchodním partnerům něco, co by kvalitou a atraktivitou plně korespondovalo s kvalitou a atraktivitou našich produktů. Vsadili jsme na originální místní výrobek a sázka se nám vyplatila. Medový vánoční balíček vzbudil velmi kladné ohlasy.

Děkujeme za spolupráci, společnost MEDMORAVIA s.r.o. plně doporučujeme a přejeme jí mnoho úspěchů.

Za společnost Geberit spol. s r.o.
Zuzana Marečková

Krajská hospodářská komora jižní Moravy

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám k příležitosti otevření nového výrobního provozu poblahopřál a zhodnotil naši dosavadní spolupráci.

Produktů a služeb společnosti MEDMORAVIA s.r.o. potažmo Včelařské stanice Rajhradice využila Krajská hospodářská komora jižní Moravy (KHK JM) poprvé v roce 2011. Tehdy naši komoru navštívil velvyslanec Argentiny, kterého jsme obdarovali individuálně navrženým dárkovým košem plným krásných, lahodných a zdraví prospěšných produktů. Z kladného hodnocení pana velvyslance vyplynulo, že Vaše produkty mohou svojí kvalitou a zpracováním uspět jak u běžného konzumenta, tak i ve sféře velmi náročných klientů.

Posléze s Vámi KHK JM navázala dlouhodobější spolupráci na projektu zaměřeném na vytváření studijních příruček a metodik v rámci dílčích kvalifikací v systému Národní soustavy kvalifikací. I zde byla dosažena vysoká míra spokojenosti s výsledky spolupráce.

Jsem rád, že také v oblasti regionálních produktů máme malé firmy, jako je Vaše, disponující vysokou technickou progresí a stále přicházejí s novými technickými vylepšeními v oboru a spotřebitelům rozšiřují svoji nabídku. Podstatou dnešních úspěšných malých firem je jejich zanícenost a vytrvalost.


S pozdravem a přáním dalších úspěchů při podnikání


Mgr. Petr Kostík
ředitel
Krajská hospodářská komora jižní Moravy

23. března 2012

Esab Vamberk, s.r.o.

Vážený pane řediteli,

dovolte mi, abych Vám poděkovala za Váš nejen profesionální, ale především lidský, a musím řict, i perfektní marketingový postup. Velmi si cením Vašeho přátelského přístupu a jsem přesvědčená, že jste člověk na svém místě a svou práci děláte s láskou. Jednání s Vámi bylo pro mě vždy potěšením. Pokaždé jste vyšel vstříc naším individuálním požadavkům – dodávka na místo určení, kvalita výrobků a perfektní balení.

Vzhledem k tomu, že Váš med znám přes 7 let, mohu výrobky Včelařské stanice Rajhradice a služby společnosti MEDMORAVIA s.r.o. jen doporučit.

S potěšením se na Vás znovu obrátíme a Vaše produkty rádi doporučíme dál.

Děkuji ještě jednou za skvělou spolupráci a přeji mnoho úspěchů.

Světlana Morávková
Marketing
ESAB VAMBERK, s. r. o.

Hana Svobodová

Dobrý den,

moc děkuji za veškeré informace a osobitý přístup během objednávky. Včera (18.4.2014) mi byla zásilka medu doručena. Vše proběhlo bez problému, medy byly pečlivě zabaleny a nerozbily se. Také děkuji za bonus - pleťový krém pro celou rodinu MED & Q10, který se ihned ujal. :-) Z medu jsem naprosto unešená a to nejen já. V dnešní době je opravdu těžké sehnat kvalitní a chutný med, a věřte, že jsem jich ochutnala skutečně mnoho. Proto mohu říci, že med Vaší firmy považuji za jeden z nejlepších, co jsem kdy měla možnost ochutnat. Jsem opravdu moc ráda, že je možné narazit na skutečně kvalitní český produkt.

Přeji Vám mnoho úspěchu a spokojených zákazníků a budu se těšit na další spolupráci. Produkty Vaší firmy mohu vřele doporučit.

Pohodový den.

Hana Svobodová, Praha

Jarmila Korčeková

Vážení přátelé, prosím dovolte mi toto oslovení. Patříte mezi lidi, kterých si velice vážím, protože v dnešní době je opravdu zázrak, že existují lidé, kteří si váží svých klientů a velice rychle reagují na objednávku, jsou vstřícní a umějí jednat s lidmi. Vaše medy jsou bez konkurence, jsou vynikající - prostě velká 1! Všechny medy jsou výborné, ale akátový a slunečnicový - to je pohlazení duše i bříška. Moc Vám všem děkuji a přeji krásné Vánoce a do nového roku 2015 zdraví, štěstí a moře spokojených zákazníku - tak jako jsem já. Ještě jednou děkuji.

Jarmila Korčeková, Olomouc