Med květový slunečnicový - standard 950g (SK)

Kód: 04.21
248 Kč 215,65 Kč bez DPH
Skladem (20 ks)

Slunečnice roční (Helianthus annuus), jakož i ostatní rostliny tohoto rodu pochází ze Severní Ameriky a v dnešní době se pěstuje prakticky po celém světě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mladé rostliny jsou většinou heliotropní a otáčejí se za sluncem. Úchvatné je nejen uspořádání semínek v semenících, ale i množství druhů pěstovaných u nás oscilující okolo číslovky 65. Neméně zajímavý je slunečnicový med, který má výraznou sytou barvu a specifickou chuť. Vzniká v prostředí silných snůšek v teplých úrodných oblastech. Krystalizuje středně rychle, přičemž krystalizace je známkou kvality medu a není na závadu. Med jako potravina je svým způsobem nezastupitelný ve výživě člověka a jeho denní konzumace má nezanedbatelný význam pro dobrou kondici. Přestože slunečnicový med není známý v míře obvyklé pro ostatní druhy medů, zaslouží si plným právem Vaši pozornost.

Díky spolupráci navázané v roce 2021 s novým partnerem chovajícím včelstva v krásné přírodě téměř na samé hranici mezi Moravou a Slovenskem Vám přinášíme tento skvostný a lahodný včelí produkt.

Standardní balení medu - skleněná láhev se šroubovacím uzávěrem.

Země původu medu: Slovensko, Trenčianský kraj, okres Myjava

Doplňkové parametry

Kategorie: Slunečnicový med
Záruka: 2 roky
Obsah medu: 950g
Země původu medu: Slovensko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: