Pastový med - soudek 650g

Kód: 06.03
218 Kč 194,64 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
6.3.2024

Elegantní a stylový soudek plný pastového medu - zákaznicky velmi oblíbené balení. Prodejné samostatně nebo jako součást dárkových balíčků a košů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základem pro tento produkt je jarní květová snůška, ideálně s vyšším podílem řepkového medu. Pastový med vzniká výhradně mechanickou cestou. Dochází ke změně struktury medu, přičemž jsou zachovány všechny jeho užitečné a výživové vlastnosti.
 
Celý proces pastování probíhá za běžné pokojové teploty, kdy se do připraveného tekutého medu naočkuje malé množství jemného pastového medu. Několikrát denně se nádoba promíchává, aby krystalky nevytvářely souvislá spojení. Po nějakém čase je patrný opaleskující zákal, což signalizuje, že je produkt připraven na plnění do spotřebitelských obalů. Výhodou pastového medu je především jeho specifická konzistence, kdy nestéká volně, a přitom je lehce roztíratelný. Díky bohaté češtině se můžeme setkat s názvy „Pastový, Pastovaný, Krémový, Šlehaný“ med, přičemž všechny uvedené výrazy představují stále totéž. Jedná se o kvalitní med, u něhož je přirozená krystalizace záměrně ovlivněna do té míry, aby si výsledný produkt trvale uchoval krémovitou podobu.
 
Země původu medu: Česká republika
 
Výrobce: MEDMORAVIA s r.o., Hněvkovského 65, 617 00, Brno - Komárov

Doplňkové parametry

Kategorie: Pastový med
Obsah medu: 650g
Země původu medu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: