Med květový s podílem snůšky z hrušky, lípy a černé třešně - soudek 650g

Kód: 07.43
233 Kč 208,04 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Elegantní a stylový soudek plný lahodného medu - zákaznicky velmi oblíbené balení. Prodejné samostatně i v dárkovém provedení, nebo jako součást dárkových balíčků a košů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohodlně se uložte na lehátko či na deku, zavřete oči a nasajte vůni vlahého podvečera. Zaposlouchejte se do jemného bzukotu včel, které jsou právě tolik zaneprázděné, aby Vám připravily něco mimořádného. A že se jim podařilo namíchat vskutku netradiční spektrum vjemů pro Vaše smysly, viďte? Hruška, lípa, černá třešeň,...to jsou hlavní účastníci dnešní show, kterou si zkrátka nemůžete nechat ujít. Něco takového jste ještě nezažili. Dámy a pánové, právě jsme Vám představili naši novou limitovanou edici medu z jižní oblasti Znojemska.

A abychom Vás utvrdili, že jste dorazili na ten správný "mejdan" chuti, prozradíme Vám ještě, že za tento druh medu jsme 2. 11. 2021 převzali v Senátu Parlamentu ČR ocenění v prestižní potravinářské soutěži "Česká chuťovka 2021." Celý článek o tomto slavnostním ceremoniálu si můžete přečíst na našem Facebooku MEDMORAVIA.

Země původu medu: Česká republika

Výrobce: MEDMORAVIA s r.o., Hněvkovského 65, 617 00, Brno - Komárov

Doplňkové parametry

Kategorie: Med limitovaná edice
Obsah medu: 650g
Země původu medu: Česká republika

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: